Pivní lázně BBB

Pivní lázně BBB Tábor

Jedná se vyjímečnou lázeňskou proceduru s léčivými účinky, jejíž součástí je finská sauna, koupel s přísadami, ze kterých se dělá pivo, regenerace organismu na lůžku z ovesné slámy a odpočinek u sauny, kdy se vstřebávají kladné účinky z pivních procedur.

 

Ponořit se do pivní lázně a moci si jen tak mimochodem načepovat pivo je vítanou změnou a neobyčejným zážitkem a hosté neskrývají své nadšení.

Už od středověku je známo, že koupele v kvasnicovém pivu mají léčivý účinek a jsou vynikající prevencí. Pivní kal a pivní kvasnice jsou totiž přírodní léčebné prostředky, ovšem za předpokladu, že dodržíme správnou teplotu a dobu lázně a správné dávkování přísad. Obojí očišťuje a pročišťuje organismus přes póry v pokožce. Pivní lázeň Bier.Bottich.Bad® je blahodárná pro každého. Lidé s kožními problémy jsou nadšeni, ale rovněž lidé trpící špatným prokrvením končetin si účinky koupele pochvalují.

Ale ze všeho nejdůležitější je zážitek z koupele: sedíte v kádi a můžete si jen tak mimochodem načepovat pivo – není to báječné?

 

Více naleznete na www.pivnilaznetabor.cz

detail