Slevové balíčky

Připravili jsme pro Vás speciální nabídku slevových balíčků.

Máte zájem o něco navíc?? Neváhejte nás kontaktovat..."ušijeme" Vám balíček přímo na tělo :-)

LAST MINUTE

Zpříjemněte si dny, neváhejte a využijte naší skvělé LAST MINUTE nabídky na ubytování a získejte další výhody a slevy.

Naše nabídka platí při on-line rezervaci.

Pivní lázeň BBB + menu

Zveme Vás k nám do hotelu Dvořák Tábor s jedinečnou nabídkou, která spojuje originální způsob relaxace a gurmánský zážitek.

Rodinná relaxace v Táboře

Hledáte ideální místo pro rodinný výlet? Vyražte k nám do Tábora a prozkoumejte krásy tohoto historického města zábavnou formou. Děti jistě potěší návštěva muzea čokolády a rodiče se vrátí do dětských let v muzeu Lega.

Senioři Vítáni!

Jste unavení a toužíte po změně zaběhané denní rutiny? Přijeďte k nám a užijte si aktivní odpočinek spojený s vynikající gastronomií.

Čokoládové radovánky v Táboře

Zpříjemněte si chladné podzimní dny relaxačním pobytem v Táboře a prozkoumejte krásy tohoto historického města. Následně můžete načerpat síly a strávit příjemné chvíle v relaxačním bazénu a zahřát se ve finské sauně. Celou rodinu jistě potěší prohlídka muzea čokolády a marcipánu. Pánové určitě ocení možnost využít proceduru Pivní lázně.

Nechte se hýčkat v HOTELU DVOŘÁK

V průběhu roku si každý z Vás zaslouží pořádnou dávku odpočineku. Proto jsme pro Vás připravili lákavý pobyt, během kterého se necháte hýčkat v pivních lázních, kde vyzkoušíte speciální proceduru s blahodárnými účinky, s partnerem posedíte v hotelové restauraci u romantické večeře a vyzkoušíte další služby z naší bohaté nabídky.

Pobyt si můžete zpříjemnit romantickou procházkou táborskými uličkami staré části města se zastávkou na historickém náměstí.

Udělejte si čas jen pro sebe a přijeďte se nechat rozmazlovat!

detail