Hotelové pokoje

Wellness & Congress hotel Dvořák Tábor nabízí ubytování v prostorných pokojích s moderním praktickým vybavením, jenž uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Celkový design pokojů byl vybrán tak, abyste se u nás cítili příjemně. Každý pokoj je jedinečný a stylový.

 

Ubytovací kapacita hotelu je 72 pokojů se 139 pevnými lůžky a možností 10 přistýlek na rozkládacích gaučích. K dispozici jsou také jednoduché mobilní přistýlky.

Ubytovací část hotelu je dvoupatrová. Druhé patro je podkrovní se stylovými původními trámy, kde na Vás dýchne trocha nostalgie. Pokoje jsou členěny do několika kategorií podle velikosti, umístění či rozšířeného vybavení. Hotel disponuje s 5 jednolůžkovými pokoji, 23 dvoulůžkovými pokoji standart, 32 dvoulůžkovými pokoji superior, 11 pokoji junior suite a 1 pokojem suite. V rámci celkové kapacity je možné vytvořit 3 rodinné apartmány propojením dvou sousedních pokojů.

Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV, telefonem s přímou volbou, trezorem, prostornou koupelnou s vanou a fénem, Wifi a pevným připojením k internetu ZDARMA. Síťové kabely jsou přímo na pokojích. Pro Vaše děti jsou připraveny dětské postýlky.

V některých pokojích vyšší kategorie najdete rohovou vanu a dvě umyvadla, pokoje typu junior suite disponují navíc obývacím koutem s rozkládací pohovkou a pohodlnými křesly. Některé pokoje jsou architektonicky velmi zajímavé. V útulných podkrovních pokojích se střešními okny najdete původní dřevěné trámy, nebo si můžete vybrat naši specialitu, kterým je pokoj s vnitřní podestou. Také Vám můžeme nabídnout pokoj s největší koupelnou s rohovou vanou, umyvadly a sprchovým koutem. Ani jeden z pokojů není identický a každý z nich dýchá historií.

detail