Luxusní Music Club

Music Club Kotnov****Wellness & Congress hotel Dvořák Tábor Vám nabízí exkluzivitu!

Luxusní Music Club Kotnov vznikl ve sklepení bývalého hradu Kotnov a je vystaven v bizarním gothickém  stylu. Nachází se zde dva taneční parkety a dva bary, osázené kameny Swarovski. O design clubu se postaral Josef Klír a Karé design. Obrazy na zdech od Josefa Klíra jsou též k nepřehlédnutí.

 

Poznáte mystickou atmosféru středověkého hradu i tajemná setkání s anděly… a zažijete jedinečné párty plné celebrit a těch nejlepších evropských Dj’s hvězd. Club je otevřen všem „ANDĚLŮM“ nad 18 let, kteří chtějí zažít neopakovatelné akce a kteří se chtějí bavit a žít naplno.

Music Club Kotnov je od Wellness & Congress hotelu dvořák vzdálen pouhých 50 metrů! Hotel na Vaše přání zajistí pronájem clubu pouze pro Vás mimo pátku a soboty, kdy je club otevřen pro širokou veřejnost. Wellness & Congress hotel Dvořák Tábor Vám zajistí catering ve formě rautu či jiného skvělého občerstvení. Zajistíme i doprovodné programy.

Při ubytování ve Wellness & Congress hotelu Dvořák Tábor Vám nabízíme parkování přímo na nádvoří hotelu s parkovací kapacitou až 130 míst!

 

Přijďte se k nám pobavit! www.kotnovclub.cz

detail