Doprovodné služby a aktivity

Hotelový relax – měníme se pro Vás!

Wellness Congress hotel Dvořák Tábor nabízí nově otevřené originální pivní lázně BBB, Kleopatřinu mléčnou lázeň, masérské a kosmetické služby, luxusní kadeřnický salón a to vše na 600 m²! Bližší informace naleznete v sekci WELLNESS.

Sportovní aktivity

Wellness Congress hotel Dvořák Tábor Vám zajistí sportovní aktivity jako je tenis, bowling, posilovna, hala pro míčové hry, zimní stadion, motokárová dráha, čtyřkolky, jízda na koni, golf pro pokročilé i začátečníky (viz balíčky: Základní škola golfu, Golf a wellness), cyklistika, vodáctví.

Poznejte historii

Wellness & Congress hotel Dvořák Tábor Vám zajistí prohlídku města Tábora s průvodcem. Dozvíte se mnoho o historii města a ještě poznáte krásu zapadlých uliček nebo táborský vodopád. Tábor se vyznačuje „oživlým podzemím“, kde na Vás čeká zábavná prohlídka podzemních chodeb pod Žižkovým náměstím s oživlými obrazy z táborských dějin. Přímo z nádvoří hotelu Dvořák se dostanete na prohlídku táborského pokladu.

Teambuildingové aktivity

Wellness & Congress hotel Dvořák Tábor Vám nabízí osvědčené teambuildingové aktivity jako je korporátní bubnování, kde se Váš team musí shodnout a jde převážně o vzájemnou spolupráci všech členů. Velmi oblíbené je slaňování komína přímo na nádvoří hotelu Dvořák Tábor. Naším tipem je „fire walking“ neboli chůze po žhavém uhlí. Pokud chcete do přírody, naším typem je přírodní kemp Harachovka vzdálený přibližně 3 km od hotelu po proudu řeky Lužnice. V areálu se nachází louka, les, cyklostezka, skály na lezení, řeka vhodná pro vodáctví.

V přírodním prostředí se také nachází středověký mlýn „Housův mlýn“ přibližně 15 min. pěšky od hotelu. Je vhodným místem pro středověké hry a večerní středověkou hostinu. Catering zajišťuje Wellness & Congress hotel Dvořák Tábor.

Můžeme Vám též nabídnout casino, ruletu, šipky, stolní fotbálek, kouzelníka aj.

Večer můžete zakončit nejluxusnější diskotékou v Jihočeském kraji v Music Clubu Kotnov, kde vystupují a natáčejí své clipy známé celebrity.

Provozní doba Music Clubu Kotnov: Pátek, Sobota od 21.00 hod. do 04.00 hod.


detail